İzin Politikası

İzin metnine onay vermenizle birlikte Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. ve Grup Şirketleri nezdinde yer alan kişisel verileriniz, size uygun kampanya, indirim, promosyon, teklif, fayda gibi hususlardan haberdar edilmeniz, bunlara ilişkin sizinle iletişime geçilmesi; etkinlikler ve ekonomik avantajlardan yararlanma gibi olanaklar sağlanması; size özel ödül, çekiliş, yarışma için kullanılması; beğendiğiniz, tekrar erişmek isteyebileceğiniz, hatırlatılmasından memnuniyet duyabileceğiniz içeriklerin iletilmesi; iş ortaklarımız ile birlikte sağladığımız ürün ve hizmetlerin tanıtılması gibi hususlarda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve tarafınıza uygun tekliflerin sunulabilmesi için söz konusu şirketler tarafından işlenebilecektir, doğrudan veya dolaylı olarak Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş ile işbirliği yapan yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları, Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş ve grup şirketleri veya sosyal paylaşım siteleri ile paylaşılabilecektir. Vermiş olduğunuz izin, verilerinizin işlenip paylaşılmasını (Veri İşleme ve Paylaşım İzni) kapsamaktadır

İşleme/Paylaşım İzni Verilen Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:
Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL FIZY yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL TVPLUS yazarak 4359'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327524359’a (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.
Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL LIFEBOX yazarak 4336'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327527885’a (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.
BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL BIP yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL LIFECELL DIJITAL yazarak 2659'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327527818’e (tüm numaralardan) SMS gönderilir.
Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Veri izni iptali için 532 veya 0532 532 0000 aranarak, Müşteri Hizmetlerinden hizmet alınır.